+370 630 07258 | fmaudra@gmail.com

Treniruotės

2006  m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Antradienis 17:00 – 18:30 Fanai (Linkmenų 8)

Trečiadienis 17:00 – 18:30 Fanai (Linkmenų 8)

Penktadienis 15:30 – 17:00 Fanai (Linkmenų 8)

Treneris Svajūnas

 

2007 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta

Pirmadienis 17:00 -18:30 Fanai (Linkmenų 8)

Trečiadienis 15:30 – 17:00 Fanai (Linkmenų 8)

Ketvirtadienis 17:00-18:30 Fanai (Linkmenų 8)

Treneris Vaidas

 

2008 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 15:30-17:00 Fanai (Linkmenų 8) (komanda A ir B)

Antradienis 17:00-18:30  Fanai (Linkmenų 8) (komanda A)

Ketvirtadienis17:00-18:30 Fanai (Linkmenų 8) (komanda A ir B)

Penktadienis 17:00-18:30 Fanai (Linkmenų 8) (komanda B)

Treneris Vaidas

 

2009 m. (Titanai) amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 17:30 – 19:00 ( Stanevičiaus 25 )

Trečiadienis 17:30 – 19:00 ( Stanevičiaus 25 )

Ketvirtadienis 17:30 – 19:00 ( Stanevičiaus 25 )

Treneris Simonas

 

2009 m. (Mėlynieji ir Baltieji) amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 18:30 – 20:00 ( Linkmenų 8 )

Trečiadienis 18:30 – 20:00 ( Linkmenų 8 )

Ketvirtadienis 18:30 – 19:30  ( Linkmenų 8 )

Treneris Svajūnas

 

2010 m. (Baltieji) amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Antradienis 17:30 – 19:00 ( Mokyklos g.9 )

Ketvirtadienis 18:30 – 19:30 ( Mokyklos g.9 )

Šeštadienis 9:30 – 10:30 Sportima ( Ąžuolyno 5 )

Treneris Vytautas

 

2010 m. (Mėlynieji) amžiaus grupėms treniruotės vyksta: 

Antradienis 19:00 – 20:30 ( Mokyklos g.9 )

Ketvirtadienis 18:30 – 19:30 ( Mokyklos g.9 )

Šeštadienis 9:30 – 10:30 Sportima ( Ąžuolyno 5 )

Treneris Vytautas

 

2011 amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadiens 18:00 – 19:30 ( Žalioji g.4 )

Trečiadienis 18:00 – 19:30 ( Žalioji g.4 )

Šeštadienis 10:30 – 11:30 Sportima ( Ąžuolyno 5 )

Treneris Vytautas

 

2012-2013 m. ( Jeruzalė ) amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadiens 18:00 – 19:10 ( Mokyklos g.9 )

Trečiadienis 18:00 – 19:10 ( Mokyklos g.9 )

Penktadienis 18:00 – 19:10 ( Mokyklos g.9 )

Treneris Aivaras, Simas

​​

2012 m. ( Jeruzalė ) amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadiens 19:10 – 20:30 ( Mokyklos g.9 )

Trečiadienis 19:10 – 20:30  ( Mokyklos g.9 )

Penktadienis 19:10 – 20:30 ( Mokyklos g.9 )

Šestadienis 9:00 – 10:00 Sportima ( Ąžuolyno g. 5 )

Treneris Nerijus

Viršuliškių grupės treniruočių grafikas:​

Futbolo treniruotės 4-8 metųvaikams:

Pirmadienis 18:00 – 19:30  ( Ozo 41 )

Antradienis 18:00 – 19:30  ( Ozo 41 )

Ketvirtadienis 18:00 – 19:30 ( Ozo 41 )

Treneris Arminas

Naujamiesčio treniruočių grafikas:

2010-2011 ( baltieji ) m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 18:00 – 19:00 ( Konarskio g. 27)

Trečiadienis 19:00 – 20:00 ( Konarskio g. 27)

Šestadienis 9:00 – 10:00 Sportima ( Ąžuolyno g. 5 )

Treneriai  Gerda, Modestas

2010-2011 ( mėlynieji ) amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Antradienis 17:30-18:45 ( Konarskio g. 27 )

Ketvirtadienis 18:45 – 20:00 ( Konarskio g. 27 )

Penktadienis 17:30 – 18:45 ( Konarskio g. 27 )

Šestadienis 9:00 – 10:00 Sportima ( Ąžuolyno g. 5 )

Treneriai Aurimas, Rimvydas, Gerda

 

2012-2013 m. ( baltieji ) amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 19:00 – 20:00 ( Konarskio 27 )

Trečiadienis 18:00 – 19:00 ( Konarskio 27 )

Šestadienis 10:30 – 11:30 Sportima ( Ąžuolyno g. 5 )

Treneriai  Gerda, Modestas

2012-2013 m. ( mėlynieji ) amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Antradienis  18:45 – 20:00 ( Konarskio 27 )

Ketvirtadienis  17:30 – 18:45 ( Konarskio 27 )

Penktadienis 18:45 – 20.00 ( Konarskio 27 )

Šestadienis 10:30 – 11:30 Sportima ( Ąžuolyno g. 5 )

Treneriai Aurimas, Rimvydas, Gerda

 

 

Trakų grupės treniruočių grafikas:

Pirmadienis 17:15 – 18:30 Trakų Vytauto didžiojo gimnazijoje (Birutės 48, Trakai)

Trečiadienis 17:15 – 18:30 Trakų Vytauto didžiojo gimnazijoje (Birutės 48, Trakai)

Treneris Aurimas