+370 630 07258 | fmaudra@gmail.com

Fabijoniškių, Šnipiškių grupė

Fabijoniškių, Šnipiškių treniruočių grafikas:

2007m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta

Pirmadienis 17:00 -18:30 Fanai (Linkmenų 8)

Trečiadienis 17:00 – 18:30 Fanai (Linkmenų 8)

Ketvirtadienis 17:00-18:30 Fanai (Linkmenų 8)

Treneris Vaidas

 

2008 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 15:30-17:00 Fanai (Linkmenų 8) A ir B komandos

Antradienis 17:00-18:30  Fanai (Linkmenų 8) A komanda

Trečiadienis 17:00-18:30 Fanai (Linkmenų 8) B komanda

Ketvirtadienis17:00-18:30 Fanai (Linkmenų 8) A komanda

Penktadienis 17:00-18:30 Fanai (Linkmenų 8) B komanda

Treneris Vaidas

 

2012-2013 m. amžiaus Fabijoniškių grupė:

Pirmadienis 17:30 – 19:00 ( Stanevičiaus 25 )

Trečiadienis 17:30 – 19:00 ( Stanevičiaus 25 )

Penktadienis 17:30 – 19:00 ( Stanevičiaus 25 )

Treneris Simonas, Gytis

 

2009 m.( Titanai ) amžiaus Fabijoniškių grupė:

Pirmadienis 19:00 – 20:30 ( Stanevičiaus 25 )

Trečiadienis 19:00 – 20:30 ( Stanevičiaus 25 )

Penktadienis 19:00 – 20:30 ( Stanevičiaus 25 )

Treneris Simonas, Gytis

2010 m. amžiaus grupė:

Pirmadienis 18:30 – 20:00 Fanai ( Linkmenų 8 )

Trečiadienis 18:30 – 20:00 Fanai ( Linkmenų 8 )

Penktadienis 18:30 – 20:00 Fanai ( Linkmenų 8 )

Treneris Vytautas, Paulius

 

2011 amžiaus grupė:

Antradienis 17:30 – 20:30 ( Stanevičiaus 25 )

Ketvirtadienis 17:30 – 20:30 ( Stanevičiaus 25 )

Šeštadienis 10:30 – 11:30 Sportima ( Ąžuolyno 5 )

Treneris Vytautas, Paulius

 

2009m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Antradienis 19:00 – 20:30 (Gerbutavičiaus g. 9)

Ketvirtadienis 19:00 – 20:30 (Gerbutavičiaus g. 9)

Penktadienis 16:30 – 18:00 (Linkmenų 8)

Šestadienis laikas pagal susitarimą Sportima ( Ąžuolyno g. 5)

Treneriai Svajūnas, Rimvydas

 

2011 amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Antradienis 17:30 – 20:30 ( Stanevičiaus 25 )

Ketvirtadienis 17:30 – 20:30 ( Stanevičiaus 25 )

Šeštadienis 10:30 – 11:30 Sportima ( Ąžuolyno 5 )

Treneris Vytautas, Paulius

 

2009m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 18:00 – 19:30 (Žalioji g. 4)

Trečiadienis 18:00 – 19:30 (Žalioji g. 4)

Penktadienis 18:00 – 19:30 (Žalioji g. 4)

Šestadienis 8:30 – 9:30 Sportima ( Ąžuolyno g. 5)

Treneriai Svajūnas, Rimvydas