861226659 | fmaudra@gmail.com

Naujienos

Sekite mūsų mokyklos naujienas

FM Audra laimėjimai ir akimirkos iš turnyro

Pagaliau nuslūgus emocijoms dalinamės Fm Audra 2010m grupės įspūdžiais po Ateities cup 2021 turnyro!!! 👇🤩
FM Audra komanda turnyre pasisėmė daug naudingos patirties. Turnyras vyko tris dienas, tarp varžovų buvo ir Turino Juventus klubas. Mūsų komandos vyrukai turnyre pasirodė sėkmingai, iškovota 2 vieta ir pademonstruotas akiai patrauklus, atakuojantis ir kombinacinos futbolas. Visi vyrukai laikėsi mūsų žaidimo filosojos, kad ir koks grėsmingas varžovas bebūtų!!!! Pagyrimai berniukams uz gerą ir gražų žaidimą, bei jų treneriui Gajui už atliekamą gerą darbą ir nuolatinį vaikų tobulėjimą!!!!⚽️
 
Taip pat dalinamės video is dramatiškos pusfinalio baudinių serijos prieš BFA akademija, kuri lėmė, jog patekom i finala 😎👀⚽️