+370 630 07258 | fmaudra@gmail.com

Naujienos

Sekite mūsų mokyklos naujienas

Informacija dėl Koronaviruso

Dalinamės informacija, kurią privalome paskelbti savo informaciniuose šaltiniuose (informacija gauta iš Vilniaus savivaldybės):

SAM_informacijos atnaujinimas

del+ranku+higienos

KORONOVIRUSAS ranku higiena

DUK istaigoms

KORONOVIRUSAS a4_2020 02 25_mokyklos_new

Prašome atidžiai susipažinti ir ja vadovautis organizuojant ugdymo procesą.

Atsižvelgiant į besikeičiančią naujojo koronoviruso (SARS-CoV-2) sukeliamos užkečiamosios ligos (COVID-19) epidemiologinę situaciją bei tarptautinių organizacijų gaires, teikiame atnaujintą šalių sąrašą, kurios priskiriamos rizikingoms teritorijoms: Kinija, Šiaurės Italija – (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionai), taip pat Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja ir Singapūras.

Svarbu atkreipti dėmesį į koronaviruso apibrėžimą bei keičiantis epidemiologinei situacijai, papildytas teritorijas.  Teritorijų, kuriose vyksta COVID-19 plitimas visuomenėje, sąrašas, keičiantis epidemiologinei situacijai, bus atnaujintas ir skelbiamas Sveikatos apsaugos ministerijos interneto puslapyje http://sam.lrv.lt/koronavirusas

Atkreipiame dėmesį, kad visiems žmonėms, kurie neseniai grįžo iš aukščiau paminėtų koronaviruso paveiktų teritorijų, 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos  rekomenduojama likti namuose ir stebėti savo sveikatą.

 Vaikai, grįžę iš Kinijos ar aukščiau paminėtų regionų, turi 14 d. likti namuose, jų tėvai – informuoti ugdymo įstaigos administraciją.

 Tėvai, grįžę iš Kinijos ar aukščiau paminėtų regionų, turi kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC) arba 14 d. dirbti nuotoliniu būdu.

 Mokytojai, grįžę iš Kinijos ar aukščiau paminėtų regionų, turi kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC).

 Primename, kad visa  šia informacija būtina pasidalinti su savo įstaigų bendruomenėmis, darbuotojais ir tėvais (el. paštais, patalpinti el. dienynuose, paskelbti internetinėse svetainėse, iškabinti stenduose ir kt.).

 Taip pat pridedame specialistų rekomendacijas (video): kaip teisingai vėdinti ir valyti patalpas –  https://we.tl/t-bw8bYSnOZ8

 Siunčiame ir Sveikatos apsaugos ministerijos raštą dėl koronaviruso atvejo apibrėžimo atnaujinimo (2020-02-27 Nr. (10.2.3.4-412)10-1298) (pridedamas, 2 lapai).

 Kilus klausimų apie situaciją, prašome susisiekti su visą parą budinčia Nacionalinės visuomenės sveikatos centro karštąja linija tel. Nr.:  8 618 79984.

 Daugiau informacijos galima rasti Sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/dazniausiai-uzduodami-klausimai-del-naujojo-koronaviruso-ir-rekomendaciju-gyventojams.

Taip pat persiunčiame LR sveikatos apsaugos ministerijos 2020-02-27 raštą Nr. (10.2.3.4-40)10-1276 „Dėl rankų higienos rekomendacijų“ (pridedama, 1 lapas).