+370 630 07258 | fmaudra@gmail.com

Naujienos

Sekite mūsų mokyklos naujienas

Jono Žemaičio turnyras 2020 m.

Vardan TOS Lietuvos! Vasario 15, septintus metus iš eilės, Vilniaus futbolo mokykla “AUDRA”, minėjo Vasario 16-osios dieną, organizuodama edukacinį, šventinį vaikų futbolo turnyrą   “Prezidento Jono Žemaičio taurei laimėti“. Šventinis turnyras vyko laisvalaikio ir sporto komplekse Sportima.

Tarp keturių skirtingų amžiaus grupių (2009;2010;2011;2012) atkakliausi buvo sostinės miesto futbolo mokyklų auklėtiniai. Visi kartu su savo treneriais pademonstravę charakterį ir žaidę kovingą bei brandų  futbolą, kurio moko jiems atsidavę treneriai.

Visose amžiaus grupėse sužibėjo šios komandos: Ateitis, Audra, TFA ir Žalgiris K. Komandos plėšte išplėšė pergales ir pademonstravo nepriekaištingas futbolo technikas (2009 m: 1-Ateitis, 2-Audra, 3-TFA; 2010 m: 1-Audra, 2-Ateitis, 3-Žalgiris K; 2011 m: 1-Ateitis, 2-Audra, 3-Žalgiris K; 2012 m: 1-Žalgiris K, 2-Ateitis, 3-Audra).

Futbolo mokykla be galo džiaugiasi, kad ir šiais metais turnyro nugalėtojams medalius ir taures įteikė ne kas kita, o „Generolo Jono Žemaičio karo akademijos“  kariuomenės atstovai. Kasmetiniu tapusiame, šventiniame, Lietuvos istorijai prisiminti ir minėti organizuojamame turnyre, netruko įspūdžių ne tik jo dalyviams, bet ir jo svečiams. „Generolo Jono Žemaičio Lietuvos  karo akademijos kariuomenės atstovai,  demonstravo karinę amuniciją, pasakojo apie karybos ypatumus.

Vilniaus miesto futbolo mokykla “Audra” ir toliau ateityje sieks, jog šis organizuojamas renginys,  būtų ne tik sportinis , bet ir edukacinis. Jo metu  stengiamasi, patrauklia forma vaikams, bei jų tėveliams, perteikti didingiausią Lietuvos istorijos puslapį – kovą už laisvę ir nepriklausomybę, ugdyti pilietiškumą, bei skleisti patriotizmą jaunosios kartos gretose.

Be galo dėkojame renginio rėmėjams už įsteigtus prizus!
Kartodromas “Kartlandas Vilnius”, Parodų g. 1
Adventica

O taip pat didelis AČIŪ generaliniam rėmėjui

VIGIFARMA