861226659 | fmaudra@gmail.com

Naujienos

Sekite mūsų mokyklos naujienas

Jono Žemaičio turnyras 2022 m.

Vardan TOS Lietuvos! Vasario 16, aštuntus  metus iš eilės, Vilniaus futbolo mokykla “AUDRA”, minėjo Vasario 16-osios dieną, organizuodama edukacinį, šventinį vaikų futbolo turnyrą  “Prezidento Jono Žemaičio taurei laimėti 2022″. Šventinis turnyras vyko net dviejose vietose: laisvalaikio ir sporto komplekse Sportima bei Pilaitės manieže.

Viso dalyvavo per 40 komandų trijose amžiaus grupėse: tarp dalyvių 2012, 2010 ir 2011 amžiaus gimimo futbolo virtuozai. Tarp skirtingų amžiaus grupių atkakliausi buvo sostinės miesto futbolo mokyklų auklėtiniai.

2012 metų FM “Audra” auklėtiniai iškovojo garbingą pirmąją vietą. 2011 m. užėmė 2, o 2010 m. auklėtiniams atiteko 5 vieta. Visos amžiaus grupės kartu su savo treneriais pademonstravo savo charakterius, žaidė kovingai bet pagarbiai, bei turėjo puikią progą pažinti kitų komandų technikomis.

Vilniaus miesto futbolo mokykla “Audra” ir toliau ateityje sieks, jog šis organizuojamas renginys būtų ne tik sportinis, bet ir edukacinis. Jo metu  stengiamasi patrauklia forma vaikams, bei jų tėveliams, perteikti didingiausią Lietuvos istorijos puslapį – kovą už laisvę ir nepriklausomybę, ugdyti pilietiškumą, bei skleisti patriotizmą jaunosios kartos gretose.