861226659 | fmaudra@gmail.com

Naujienos

Sekite mūsų mokyklos naujienas

,,McDonald‘s“ suteikia galimybę vienam vaikui patekti į 2018 FIFA World

Restoranų tinklas „McDonald‘s“, įgyvendindamas vaikų futbolo programą „Į stadioną – su žvaigžde!” suteikia unikalią galimybę vienam 6–10 metų amžiaus vaikui iš Lietuvos kartu su lydinčiu vienu iš tėvų ar globėjų vykti į Rusijoje vyksiantį 2018 FIFA World Cup RussiaTM. Drauge su mažaisiais kitų šalių atstovais lietuviui bus suteikta proga finalo dieną, liepos 15 d., į aikštę, paėmus už rankos, palydėti vieną iš futbolo žvaigždžių.

Pasaulinėse varžybose šaliai atstovausiančio vaiko atrankos renginį organizuoja „McDonald’s“ bendradarbiaudami su futbolo mokykla „Audra“. Renginyje gali dalyvauti kiekvienas 6–10 metų amžiaus vaikas iš Lietuvos. Antrankos renginys vyks balandžio 14 d. nuo 13:30 val. iki 16 val. Ąžuolyno g. 5, Vilniuje, universalioje sporto arenoje „Sportima“. Registracija į renginį vyks nuo kovo 19 d. iki balandžio 6 d. užpildant anketą internetiniame puslapyje www.mcd.lt/futbolas.

„Mes labai džiaugiamės, kad ir šiais metais galime išpildyti vieno mažojo futbolo sirgaliaus iš Lietuvos svajonę! Tai jau šeštasis kartas, kai Lietuvoje organizuojama tarpautinės „McDonald‘s“ programos „Player Escort“ iniciatyva „Į stadioną – su žvaigžde!“. Tai unikali galimybė vaikui ir vienam iš jo tėvų ar globėjų ne tik gyvai stebėti didžiausią visame pasaulyje futbolo šventę, bet ir išeiti į finalinių rungtynių stadionio aikštę. Šis įvykis bus neišdildoma patirtis ir nepamirštamas nuotykis visai šeimai, kuris bus prisimenamas dar ilgai,“ – teigia Vladimir Janevski, „McDonald’s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse.

2016 m. aštuonmetis Kirilas Ambrusevič tapo iniciatyvos „Į stadioną – su žvaigžde“ laimėtoju ir vyko į UEFA EURO 2016TM Prancūzijoje. Mažasis Augustas Grabažis 2014 m. laimėjo programos atranką ir vyko į FIFA pasaulinio futbolo čempionato finalines varžybas Brazilijoje kartu su tėčiu Andriumi. Šiais metais vienas vaikas iš Lietuvos kartu su vienu iš tėvų turės progą apsilankyti 2018 FIFA World Cup RussiaTM finalinėse varžybose, kurios vyks liepos 15 d. Maskvoje, Rusijoje. Atrankos nugalėtojui ir jį lydėsiančiam vienam iš tėvų atiteks pilnai apmokėta kelionė į Maskvą, apgyvendinimas bei speciali programa, kurios dėka laimėtojai galės ne tik gyvai stebėti finalines rungtynes, bet ir pasimėgauti specialia pramogine programa bei turu po miestą kartu su kitais dalyviais.

„Tai fantastiška galimybė kiekvienam vaikui ir jų tėvams. Manau, kad tai pats lengviausias kelias patekti į FIFA pasaulinio futbolo čempionato finalą! Šiais metais atrankos renginį padarėme dar paprastesnį ir linksmesnį – kad kiekvienas vaikas galėtų dalyvauti, nesvarbu, ar mažylis lanko futbolo užsiėmimus, ar mieliau rungtynes stebi televizoriaus ekrane. Atrankos varžybų renginyje vaikams kartu su vienu iš savo tėvų reikės atlikti penkias užduotis. Kiekvienai amžiaus grupei paruošėme skirtingo sudėtingumo užduotis, todėl tiek 6 metų, tiek 10 metų amžiaus vaikai turės vienodas galimybes laimėti!” – sako futbolo mokyklos „Audra“ direktorius Nerijus Budraitis.

Balandžio 14 d. visi užsiregistravę dalyviai yra laukiami universalioje sporto arenoje „Sportima“ kartu su savo šeimos nariais, palaikymo komandomis. Net ir nedalyvausiančiųjų konkurse mažųjų brolių ar sesių bei juos lydinčių tėvelių lauks smagios staigmenos. Anketą, dalyvavimo sąlygas ir taisykles bei visą kitą informaciją apie atrankos varžybas rasite internetiniame puslapyje www.mcd.lt/futbolas