861226659 | fmaudra@gmail.com

Naujienos

Sekite mūsų mokyklos naujienas

NVŠ sutartis

Mieli tėveliai,

pagal Vilniaus m. savivaldybės nustatytą tvarką, 2020/2021 m. m. NVŠ krepšelis gali būti skirtas spalio – gegužės mėnesiais. Norint PRETENDUOTI gauti NVŠ krepšelį PRIVALOMA atskirai pasirašyti papildomą sutartį Neformaliojo vaikų švietimo tiekimo sutartis 2020-2021 m.

Ją rasite čia:Neformaliojo-vaikų-švietimo-tiekimo-sutartis-2020-2021

  • Sutartis turi būti pildoma ELEKTRONINIU būdu ir tik ranka pasirašyti.
  • Užpildyta ir pasirašyta sutartis PRIVALO būti atsiųsta vienu PDF failu el.paštu: fmaudrasutartys@gmail.com
  • Nepateikus tinkamai užpildyto sutarties PDF failo galimybė pretenduoti gauti NVŠ bus atmesta.
  • Sutarties originalas paliekamas pas savo trenerį.

Sutartis galima siųsti iki rugsėjo 17 dienos.

Teisę pretenduoti gauti 15 eurų NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa, pagal kurią vaikas mokosi Vilniaus miesto savivaldybėje, nepriklausomai nuo to, kurioje savivaldybėje vaikas gyvena ir mokosi pagal bendrojo ugdymo programą.

Pavyzdys, kaip tinkamai užpildyti sutartį (pildomos tik raudonai pažymėtos grafos) ir pildymo rekomendacijos taip pat pridedamos apačioje. Patarimas: Sutarties sudarymo ir registracijos datą rašykite tos pačios dienos, kuomet pradedate lankyti treniruotes.

 

pavyzdys Neformaliojo vaikų švietimo tiekimo sutartis 2019-2021

NVŠ paslaugų sutarties forma 2019.02.07 (Su komentarais)

 

p.s. pakartotinai prašome tėvelių nesiųsti netvarkingų, ranka pildytų  ar ne iki galo sutvarkytų skanuotų sutarčių, jų savivaldybė tiesiog nepriims, tad tiesiog JŪSŲ vaikas negaus finansavimo. Skanuotos PDF sutartys keliamos automatiškai į sistemą, todėl būtinas tvarkingas ir pilnai užpildytas failas. 

Dažnai pasitaikančios klaidos: pildoma ranka, siunčiamas failas ne PDF ir atskirais failais, neįrašomas asmens kodas, neįrašoma registracijos data, neįrašomas atstovaujantis vaikui asmuo, failas blogai įžiūrimas.

Primename, tai Jūsų vaikas gali gauti finansavimą, tad prašome atidžiau pildyti sutartis.