861226659 | fmaudra@gmail.com

Naujienos

Sekite mūsų mokyklos naujienas

Vardan tos LIETUVOS!!!

Vasario 16 dieną Lietuva minėjo Valstybės atkūrimo 101-ąsias gimimo metines. Ir jau, kaip įprasta 6 metus iš eilės, vienintelė Futbolo Mokykla “AUDRA” organizavo edukacinį, šventinį vaikų futbolo turnyrą ” Prezidento Jono Žemaičio taurė ” minėjimą. Kiekvienais metais komandų vis daugėja, tad šiemet aikštėje atkakliai kamuolį spardė daugiau nei 200 jaunųjų futbolininkų iš įvairių Lietuvos klubų.

Tarp skirtingų amžiaus grupių atkakliausi buvo sostinės klubų auklėtiniai, kartu su savo treneriais pademonstravo savo charakterį, žaidė kovingą ir brandų  futbolą, panaudodami visus savo ginklus gautus sunkių treniruočių dėka.
Jau tradicija tampanti 2006 metų gimimo vaikų futbolo turnyrą ir šįmet laimėjo Vilniaus komandos.
BFA klubo komanda, kuri turnyre iškovojo visas keturias pergales, buvo apdovanota pirmąją vieta, taip pat neatsiliko  jaunesniųjų  2010 metų amžiaus  BFA auklėtinių komanda išplėšdama pergalę finale. O turnyro šeimininkų FM AUDRA 2009 metų ir 2011 metų komandų jaunieji futbolininkai nepaliko nė menkiausios vilties savo priešininkams ir laimėjo pirmas vietas tarp savo amžiaus grupių.
Turnyro nugalėtojų komandos buvo apdovanotos organizatorių įsteigtais prizais -medaliais bei taurėmis.
Šiame renginyje svečiuojantis Generolo Jono Žemaičio karo akademijos  kariuomenės atstovams buvo pasveikinti visi jaunieji futbolininkai, bei išrinkti ir apdovanoti prizais šio turnyro geriausi žaidėjai.
Taip pat turnyre netrūko įspūdžių, nei dalyviams nei jo svėčiams. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos  karo akademijos kariuomenės atstovai pademonstravo 35  kg sverenčią karinę amuniciją, bei šaunamuosius ginklus.
Šis renginys ne tik sportinis, bet ir edukacinis . Jame  stengiamasi patrauklia forma vaikams bei jų tėveliams perteikti didingiausią Lietuvos istorijos puslapį -kovą už laisvę ir nepriklausomybę, bei ugdyti pilietiškumą, bei skleisti patriotizmą jaunimo tarpe.