+370 630 07258 | fmaudra@gmail.com

Treniruotės

Jeruzalės treniruočių grafikas:

2013-2015 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadiens 18:00 – 20:00 ( Mokyklos g.9 )

Trečiadienis 18:00 – 20:00 ( Mokyklos g.9 )

Penktadienis 18:00 – 20:00 ( Mokyklos g.9 )

Treneris Aivaras, Simas

​​

2012 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadiens 19:00 – 20:00 ( Mokyklos g.9 )

Antradienis 18:30 – 20:00 Sportima (Ąžuolyno g. 5)

Ketvirtadienis 18:30 – 20:00 Sportima (Ąžuolyno g. 5)

Treneris Nerijus, Simas

 

Naujamiesčio treniruočių grafikas:

2010-2011 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 18:00 – 19:30 ( Konarskio g. 27)

Trečiadienis 18:00 – 19:30 ( Konarskio g. 27)

Penktadienis 18:00 – 19:30 ( Konarskio g. 27)

Šestadienis 10:30 – 11:30 Sportima (Ąžuolyno g. 5)

Treneriai Aurimas, Gerda

 

2012 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Antradienis 18:30-20:00 ( Ąžuolyno g. 5 )

Ketvirtadienis 18:30-20:00 ( Ąžuolyno g. 5 )

Šestadienis 10:30 – 11:30 Sportima ( Ąžuolyno g. 5 )

Treneriai Aurimas, Gytis

 

2012-2014 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Antradienis 18:00 – 20:00 ( Konarskio 27 )

Ketvirtadienis 18:00 – 20.00 ( Konarskio 27 )

Šestadienis 10:30 – 11:30 Sportima ( Ąžuolyno g. 5 )

Treneriai Gerda, Modestas

Fabijoniškių, Šnipiškių treniruočių grafikas:

2007m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta

Pirmadienis 17:00 -18:30 Fanai (Linkmenų 8)

Trečiadienis 15:30 – 17:00 Fanai (Linkmenų 8)

Ketvirtadienis 17:00-18:30 Fanai (Linkmenų 8)

Treneris Vaidas

 

2008 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 15:30-17:00 Fanai (Linkmenų 8) A ir B komandos

Antradienis 17:00-18:30  Fanai (Linkmenų 8) A komanda

Trečiadienis 15:30-17:00 Fanai (Linkmenų 8) B komanda

Ketvirtadienis17:00-18:30 Fanai (Linkmenų 8) A komanda

Penktadienis 17:00-18:30 Fanai (Linkmenų 8) B komanda

Treneris Vaidas

 

2012-2014 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 19:00 – 20:00 ( Stanevičiaus 25 )

Trečiadienis 19:00 – 20:00 ( Stanevičiaus 25 )

Penktadienis 19:00 – 20:00 ( Stanevičiaus 25 )

Treneris Simonas, Gytis

 

2009 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 17:30 – 19:00 ( Stanevičiaus 25 )

Trečiadienis 17:30 – 19:00 ( Stanevičiaus 25 )

Penktadienis 17:30 – 19:00 ( Stanevičiaus 25 )

Treneris Simonas, Gytis

2010 m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 18:30 – 20:00 Fanai ( Linkmenų 8 )

Trečiadienis 18:30 – 20:00 Fanai ( Linkmenų 8 )

Penktadienis 18:30 – 20:00 Fanai ( Linkmenų 8 )

Treneris Vytautas, Paulius

 

2011 amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Antradienis 17:30 – 20:30 ( Stanevičiaus 25 )

Ketvirtadienis 17:30 – 20:30 ( Stanevičiaus 25 )

Šeštadienis 10:30 – 11:30 Sportima ( Ąžuolyno 5 )

Treneris Vytautas, Paulius

 

2009m. amžiaus grupėms treniruotės vyksta:

Pirmadienis 18:00 – 19:30 (Žalioji g. 4)

Trečiadienis 18:00 – 19:30 (Žalioji g. 4)

Penktadienis 18:00 – 19:30 (Žalioji g. 4)

Šestadienis 8:30 – 9:30 Sportima ( Ąžuolyno g. 5)

Treneriai Svajūnas, Rimvydas