861226659 | fmaudra@gmail.com

Treniruotės

Jeruzalės treniruočių grafikas:

2014m. Treneris Giedrius

Pirmadieni 18:45-20:00 Jeruzalė- Jeruzalės progimnazijos aikštelė ( Mokyklos g. 9 )

Trečiadieni 18:45-20:00 Jeruzalė- Jeruzalės progimnazijos aikštelė ( Mokyklos g. 9 )

Penktadienis 18:45-20:00 Jeruzalė- Jeruzalės progimnazijos aikštelė ( Mokyklos g. 9 )

 

2012-2013m. Treneris Giedrius

Pirmadienis 17:30-18:45 Jeruzalė- Jeruzalės progimnazijos aikštelė ( Mokyklos g. 9 )

Trečiadieni 17:30-18:45 Jeruzalė- Jeruzalės progimnazijos aikštelė ( Mokyklos g. 9 )

Penktadienis 17:30-18:45 Jeruzalė- Jeruzalės progimnazijos aikštelė ( Mokyklos g. 9 )

 

2015-2016m. Treneris Giedrius

Antradienis 18:00-19:15 Jeruzalė- Jeruzalės progimnazijos aikštelė ( Mokyklos g. 9 )

Ketvirtadienis 18:00-19:15 Jeruzalė-Jeruzalės progimnazijos aikštelė ( Mokyklos g. 9 )

Penktadieni 18:45-20:00 Jeruzalė- Jeruzalės progimnazijos aikštelė ( Mokyklos g. 9 )

 

Naujamiesčio treniruočių grafikas:

2012-2013 Trenerė Gerda

Pirmadienis 19:15-20:30 Naujamiestis-Basanavičiaus progimnazijos aikštelė ( Konarskio g. 27)

Trečiadienis 18:30-19:30 Naujamiestis-Basanavičiaus progimnazijos aikštelė ( Konarskio g. 27)

Penktadienis 18:30-19:30 Naujamiestis-Basanavičiaus progimnazijos aikštelė ( Konarskio g. 27)

 

2010-2011 Trenerė Gerda

Pirmadienis 18:00-19:00 Naujamiestis-Basanavičiaus progimnazijos aikštelė ( Konarskio g. 27)

Trečiadienis 19:30-20:30 Naujamiestis-Basanavičiaus progimnazijos aikštelė ( Konarskio g. 27)

Penktadienis 17:30-18:30 Naujamiestis-Basanavičiaus progimnazijos aikštelė ( Konarskio g. 27)

 

2014-2016 Trenerė Gerda

Antradienis 18:00-19:15 Naujamiestis-Basanavičiaus progimnazijos aikštelė ( Konarskio g. 27)

Ketvirtadienis 18:00-19:15 Naujamiestis-Basanavičiaus progimnazijos aikštelė ( Konarskio g. 27)

Šeštadienis 09:00-10:00 Sportima (Ąžuolyno g. 5)

Fabijoniškių treniruočių grafikas:

2009m Treneris Marekas

Pirmadienis 19:00-20:30 Fabijoniškės Stanevičiaus progimnazija ( Stanevičiaus 25 )

Trečiadienis 19:00-20:30 Fabijoniškės Stanevičiaus progimnazija ( Stanevičiaus 25 )

Penktadienis 19:00-20:30 Fabijoniškės Stanevičiaus progimnazija ( Stanevičiaus 25 )

 

2013m Treneris Gajus

Antradienis 19:00-20:30 Fabijoniškės Stanevičiaus progimnazija ( Stanevičiaus 25 )

Ketvirtadienis 19:00-20:30 Fabijoniškės Stanevičiaus progimnazija ( Stanevičiaus 25 )

Šeštadienis 09:00-10:00 Sportima ( Ąžuolyno g. 5)

 

Šnipiškių treniruočių grafikas:

2011m. Treneris Vytas

Pirmadienis 18:30-20:00 Fanų stadionas ( Linkmenų g. 8 )

Trečiadienis 18:30-20:00 Fanų stadionas ( Linkmenų g. 8 )

Penktadienis 18:30-20:00 Fanų stadionas ( Linkmenų g. 8 )

 

2010-2011m.  Treneris Paulius

Pirmadienis 18:30-20:00 Fanų stadionas ( Linkmenų g. 8 )

Trečiadienis 18:30-20:00 Fanų stadionas ( Linkmenų g. 8 )

Penktadienis 18:30-20:00 Fanų stadionas ( Linkmenų g. 8 )

 

Pilaitės treniruočių grafikas:

2010m. Treneriai Gajus ir Aurimas

Pirmadienis 19:00-20:30  Pilaitės maniežas

Trečiadienis 19:00-20:30  Pilaitės maniežas

Penktadienis 19:00-20:30 Pilaitės maniežas

 

2012m. Treneris Aurimas

Pirmadienis 19:00-20:30  Pilaitės maniežas

Antradienis 18:30-20:00 Sportima (Ąžuolyno g. 5)

Ketvirtadienis 18:30-20:00 Sportima (Ąžuolyno g. 5